Ana Sayfa Hakkımızda Grup Şirketlerimiz Belgelerimiz
Ürünlerimiz Referanslarımız İletişim Faaliyetlerimiz
Ana Sayfa

KIRMA TAŞ MICIR

    Onur-San Madencilik;  İşletme  Ruhsatları kendisine  ait  bulunan Karabük- Eskipazar - Yazıkavak mevkii ve  Safranbolu-Yukarıdana köyü mevkiindeki Taş Ocakları Tesislerinde ilgili kurum ve kuruluşların, yörede yol işi yapmakta  bulunan firmaların ve yörenin mıcırve hertürlü taş ihtiyaçlarını temin etmektedir

TCK

     Karayolları   15.Bölge   Müdürlüğü'nün sorumluluğundaki sınırlar içerisinde Taahhüt yolu ile müdürlüğün ve bağlı işletme şefliklerinin yol yapımında kullanılan  her türlü  malzemelerin temininin sağlanmasında şirketimiz yıllardır hizmet vermiş olup almış olduğu  işbitir meleri ile deneyimini kanıtlamıştır.

KÖYDES

    KÖYDES projeleri kapsamında Karabük ili sınırlarında birçok ilçe ve köy yollarının yapılmasında malzeme temininin  yanısıra  yol yapım işlerinde de şirketimiz,  bölgede en fazla tecrübe  sahibi firmaların önünde yer almaktadır.

ORMAN

    Karabük ili çevresinde bulunan orman yollarının yapımı ve Stabilizeyol kaplama işleri için şirketimizin yapmış bulunduğu işler doğrultusunda kurumca tercih edilen konumdadır.

TEMEL VE  ALT TEMEL

   Karabük ili ve çevresinde iş yapmakta  bulunan  tüm  resmi kurum, özel ve tüzel kişilerin yol yapımında kullandıkları temel ve  alt temel malzeme ihtiyaçlarının karşılanmasında şirketimiz ,  kapasite, kalite ve uygunlukta istenilen en üst seviyedeki kriterlere sahiptir.

ŞÜT DUVAR -RİPRAP TAŞI

    Karabük ve ilçe belediyelerince  merkez ve ilçelerde yapımı gerçekleştirilen duvar işlerinde , istenilen niteliklere sahip her türlü taşlar tesislerimizde üretilerek iş yapan ve yaptıran kurum ve kuruluşların ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Ayrıca ;    Karayollarına yol yapmakta    bulunan firmaların da butün ihtiyaçları alt taşeron olarak, firmalarımızca karşılanmaktadır.

SERME- SULAMA-SIKIŞTIRMA


    KÖYDES uygulama projeleri içerisinde Karabük merkez ilçe , ilçe ve köy yollarının yapımında şirketimiz kendi yol  iş makinaları ve ekip manları ile serme-sulama-sıkıştırma işlerini taahhüt yolu ile gerçekleştirmektedir.


STABİLİZE  KAPLAMA


    Firmamızın sahip olduğu Teknik personel,Yapı araçları ve KÖYDES proğramı uygulamalarında  ihalesini almış olup ,bitirdiği işlerden dolayı mevcut İş Bitirmeleri bu yapım işlerinde şirketimizin tecrübesini kanıtlamaktadır.

ASFALT  KAPLAMA

   Karabük ve çevresindeki ilçe yollarının asfalt kaplama ve her türlü alt ve üst papım işleri sanat yapıları işleri gerek münferiden gerekse ortaklıklar kurularak taahhüt yolu ile yapılmakta bu tür kapsamlı yol işlerinde de firmamız her türlü deneyim ve donanıma sahiptir.

KİREÇ TAŞI VE DOLOMİT

KARDEMİR

    KARABÜK   DEMİR  ÇELİK  FABRİKALARI  A.Ş.nin mamül madde üretiminde     katalizör   olarak   kullanmak üzere ara hammadde özelliğine sahip DOLOMİT TAŞI'nı şirketimiz  , yıllardır temin etmiş ve halen de temin etmektedir.

  Kireç Taşı olarak  da; Eskipazar  Yazıkavak taş ocağımızdan 40 km. mesafeye Kardemir  A.Ş.'nin  ihtiyacı olan  yıllık  600.000 ton kireç taşını istihsal ederek nakletmekteyiz.

KARÇİMSA

    KARÇİMSA  ÇİMENTO  SANAYİ  A.Ş.nin üretiminde ara hammadde girdisi olarak kullandığı KİREÇ TAŞI ihtiyacı da şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.Bu hizmetlerimiz halen devam etmektedir.

HAZIR BETON TESİSİ

    Karabük-Yenice  20 Km.mesafedeki Dolomit Üretim Ocağına gerekli restorasyon yapılarak Hazır Beton Tesisi kurulmuş olup Beton  üretim ve pazarlamasına başlanılmıştır.

İŞ MAKİNALARI KİRALAMA HİZMETLERİ

    Şirketimizin sahibi   bulunduğu   makine park   listemizde belirtilen iş makinaları uygun koşullarda   kiraya  verilmek suretiyle ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunulmaktadır. Bu hizmetimiz yurdumuzun her yöresi için her zaman geçerlidir.


LABRATUVAR HİZMETLERİ

    Firmamız  yol yapım işlerinde  her  türlü  topoğraf, haritacılık, zemin etüt ve   aplikasyon ile  yapılan imalatların; fiziki, yoğunluk, nem ve   kimyasal  analizlerinin   yapılabildiği her türlü  teknik donanıma ve personele sahip labratuvara sahiptir.Bu alanda kendimize  ait işlerin yanısıra bölgede iş yapan ve bu donanıma sahip olmayan  firma e kuruluşlara da hizmet vermektedir.


İŞ MAKİNESİ TAMİR VE BAKIM ATELYESİ

    Karabük Organize Sanayi Bölgesinde kendimize ait atelye kendi ihtiyacımız haricinde bölgenin ihtiyaçlarıda karşılanmaktadır.


İŞ MAKİNESİ

    Sektörde kullanılan her türlü iş  makinesi  lastikleri  istenilen marka ve ebatta ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır.


KAMYON

    Her marka ve   ebatta   kamyon   lastik ve cantın yurdumuzun her yöresine yerinde teslim olarak satışı yapılmaktadır.