Ana Sayfa Hakkımızda Grup Şirketlerimiz Belgelerimiz
Ürünlerimiz Referanslarımız İletişim Faaliyetlerimiz
Ana Sayfa

Yirmi yılı geride bırakırken;

    Onur-San şirketler gurubu; kurucularının ilkeleri ve kurumsal sorumluluklarının bilinciyle;  faaliyet gösterdiği ve göstereceği her alanda ülkemize hizmet etmeyi görev bilmektedir.

     Şirketler grubumuz bir ‘aile şirketler grubu’dur.Yurt sathında mal ve hizmet sunmaya 1988 yılında Ankara’da kurulan HOYTAŞ İNŞAAT Ltd.Şti.ile başlamıştır.Madencilik,kırma taş,mıcır ve yol yapımı için gerekli tüm alt yapı malzemelerinin üretimi , yol yapımı, muhtelif yolların alt ve üst yapı ile sanat yapıları işleri olmak üzere yurdumuzun muhtelif yerlerinde ilgili kurum ve kuruluşlara hizmet vermeye başlamıştır.Sektörde hızla büyümeye başlamasıyla birlikte 1993 yılında UĞUR İNŞAAT VE MADENCİLİK LT.ŞTİ.kurulmuştur.Böylece her iki şirkette faaliyet alanları içerisinde hızla yol almaya başlamış ,gerek personel gerekse de makine parkı genişlemiş ve verilen hizmetler yurt sathına yayılmaya başlamıştır.

     1998 Yılında günümüzde ana şirket konumunda bulunan ONUR-SAN MADENCİLİK LTD.ŞTİ.kurulmuş verilen hizmetleri ağırlıklı olarak bu şirket üstlenmiştir.

     Böylelikle bünyesinde altı şirket bulunan bir aile şirketler grubu oluşmuştur.İlerleyen zaman içerisinde  sektörde büyüyüp gelişen  grubumuz gerek ödediği vergi ve diğer yasal yükümlülüklerle , gerekse de geniş isdihdam alanları sağlamasıyla,yurt ekonomisine  katkıda bulunmaktan kıvanç duymaktadır.

     Madencilik,kırma taş,mıcır,yol inşaatları,sanat yapıları işlerinde kullanmış olduğu makine cihaz ve gereçleri çağın gerektirdiği şekilde modernize eden,iş kapasitesine göre çoğaltan şirketimiz yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek bünyesinde uygulamaktadır.

     Her geçen gün artan ulaşım hizmetleri,ve ülkemizi bir ağ gibi ören yollarımızın revizyonu için gerek malzeme ve gereksede yolların alt ve üst yapı inşaatı için tercih edilen şirketler arasında önceliği olan gurubumuz,bu hizmetleri vermekten gurur duymaktadır.

     Kardemir A.Ş. ve Karçimsa A.Ş. gibi ülkemizin önde gelen büyük sanayi kuruluşlarına Dolomit ve Kiraç taşı gibi önemli madenlerin üretimini ve teminini sağlayan gurubumuz bu hizmette öncülüğünü sürdürmektedir.

     İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan gurubumuz; tüm çalışanları ile kilitlenmiş bir aile anlayışı içerisinde,hizmette doğruluk ve yerindelik ilkesinden taviz vermeden,büyümesini ve hizmet alanlarını genişletmesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

    Gurubumuz bünyesindeki şirketler,donanımlı teknik kadrosu ve hergün genişleyen modern makine parkıyla sektörün en iyisi olma yolunda ilerlerken, taahhüt ettiği tüm işleri de zamanından önce ,eksiksiz ve en iyi şekilde teslim etme başarısını göstererek ilgili kurum ve kuruluşların takdirlerini kazanmıştır.

    Bunca yıldır çağdaş, dürüst , ilkeli ve kesintisiz bir geçmişe sahip olan şirketler gurubumuz , bundan sonrada sektörel alanda ve diğer alanlarda çağın ve teknolojinin gerektirdiği şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

     Bizlere güvenerek projeleri uygulama imkanı veren kurum ve kuruluşlara ve bizleri bu günlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Aydın KÜÇÜK-Yusuf KARADENİZ